Pozadi

Popis chalupy

Vnější prostory

Vnější prostory

Nově zrekonstruovaná chalupa je obvyklým venkovským troj-pořadím. Rozlehlý dvůr obklopují dvě spojená obytná stavení, stodola a 3 m vysoká zeď zajišťující dostatek soukromí. Dvůr má dva vjezdy uzavřené vysokými vraty, udržovaný trávník a venkovní zastřešené sezení s krbem a udírnou. Nachází se na něm zpevněná štěrková cesta, vhodná k bezpečnému parkování vozidel uvnitř objektu.

Chalupa nestojí v těsném sousedství dalších chalup či domů. Obklopuje ji soukromý pozemek - oplocená zahrada a udržované travnaté plochy.

Vnitřní prostory

Vnitřní prostory

Vnitřními prostorami jsou:

  • 1 ložnice se 2 lůžky
  • 3 ložnice se 3 lůžky
  • 2 koupelny s toaletami a 3. koupelna s oddělenou toaletou
  • 2 obývací pokoje (ve větším z nich je stále připravena přistýlka)
  • 2 kuchyně (vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a jídelní nádobí, v jedné z kuchyní je také myčka na nádobí)
  • 2 prostory vybavené sedacím nábytkem (ochoz a chodba se schodištěm)
  • 2 síně se šatnou, respektive šatní skříní
  • v každém ze dvou obývacích pokojů je po jednom samostatném lůžku
  • v podkroví se nachází ještě jedna menší ložnice se 4 lůžky, jejíž přípravu účtujeme zvlášť 1.300, - Kč za noc a den. Vycházíme z více let zkušeností. Navštěvují nás rovným dílem skupiny, kterým stačí 4 ložnice a skupiny, které potřebují maximální kapacitu chalupy. Využití kapacity zohledňujeme dvěma cenovými kategoriemi - 4.400 za den/noc (kterékoliv 4 ložnice) nebo 5.700 Kč za den/noc (všech 5 ložnic).

Součástí vybavení je mimo jiné myčka, automatická pračka, sušák na prádlo, žehlička se žehlicím prknem a základní uklízecí náčiní.

Na požádání, bez dalšího poplatku připravíme 2 dětské postýlky.

Rozlehlost stavení nabízí i pro početnější skupiny dostatečný prostor a značnou míru soukromí.

Základní kapacita chalupy je 12 osob, nebo celková 16 při přípravě všech 5 ložnic.

S ohledem na hosty nekuřáky jsou vnitřní prostory nekuřácké. K tomuto účelu jsou určeny prostory krytého zápraží a altánu s krbem, vybavené venkovním nábytkem.

Psím společníkům je účast na rekreaci povolena. Jen žádáme, aby se jejich pohyb omezil na dolní podlaží chalupy, kvůli dřevěným podlahovým krytinám v podkrovích. Účast psů potřebujeme nahlásit dopředu. Cenu za jejich pobyt stanovujeme dohodou.

Okolí

Okolí

Objekt se nachází cca 100 m od autobusové zastávky.
Obchod s potravinami je vzdálen necelých 300 m.

V obci jsou dva hostince. Bližší, s hotovými jídly po celý týden, je vzdálen 60 m.

Zobrazit polohu chalupy v obci lze v sekci kontakty.